Ao no exorcist

Žáner: akčné, démoni, fantasy, komédia, dobrodružné, zo súčasnosti, shounen, tragédia
Autor: Tensai Okamura
Počet epizód: 25
Rok vydania: 2011

Okamura Rin žije pokojným životom aj keď niekedy robí blbosti. Jeho život sa zmení od tej doby, keď uvidí lietať všade okolo seba miniaturne démony. Keď ho napadol obrovský démon zachránil ho jeho nepravý otec  (ktorý ho celý život vychovával) Fujimoto, Rin sa dozvedel, že je potomok satana aj so svojím dvojčaťom (a malým bratom) Yukiem, ibaže démonické plameňe, ktoré vytvorili desivú minulosť  „Modrá noc" pozná dnes už každý. Ale nevedia, že ich má Rin. Keď sa satan vydá z Gehenny (šesť démonov a svet ľudí, sú dva) do Assiahu (náš svet) zabije Rinova a Yakiova otca Fujimota a potom , keď nemôžu zostávať v Assiahu moc dlho cez bránu odchádzajú preč.
V tej chvíli sa Rin rozhodne „Nakopať satanovi riť!". Rin potom odchádza za svojim bratom do školy pre exorcistov a jeho dobrodružstvo aj so svojimi priateľmi (ktorých kedysi nemal) začína.

Názory adminov

KoolSVK

Ao no exorcist je pekné a zaujímavé anime s dobrým príbehom. Štýl kresby je dobrý až vynikajúci, príbeh je miestami veľmi napínavý a vtipný. Tomuto anime určite dávam 100%.

Viac obrázkov na facebooku.

 

Anketa

Páči sa Vám anime Ao no exorcist?

Áno (56)
93%

Nie (4)
7%

Celkový počet hlasov: 60

Ao no exorcist

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok