Bleach

Autor: Tite Kubo
Dĺžka jednej epizódy: 24 minút
Žáner: akčné, fantasy, komédia, dráma
Moje hodnotenie: 85%

Kurosaki Ichigo je normálny stredoškolák, ktorý dokáže vidieť duchov. Moc ho to nezaujíma a jeho život to neovplivňuje až do tej chvíle, keď sa do jeho izby vkradne tajuplné dievča. Je veľmi prekvapená, že ju Ichigo vidí, pretože normálny človek nemôže. Neskôr mu vysvetľuje, že je shinigami (bohyňa smrti) a má za úlohu posielať duchov, ktoré, ktoré Ichigo vidí do Soul Society (spoločenstva duší). Tam žijú aj ďaľší shinigami ako ona. Hovorí mu, že je schopný duchov vidieť, pretože má veľkú duševnú silu (reiatsu).
Keď ale duch zostane v reálnom svete dlho, stane sa z neho Hollow, ktorý požiera ostatných duchov. Jej úloha je teda aj tieto stvorenia zlikvidovať. Keď jedného dňa napadne Hollow Ichigov dom, je Rukia v boji nútená predať Ichogovy svoje schopnosti a tak sa Ichigov svet úplne zmení.
Anime je veľmi akčné a vtipné.

Viac obrázkov na facebooku.

Anketa

Páči sa Vám anime Bleach?

Áno (216)
98%

Nie (5)
2%

Celkový počet hlasov: 221

Bleach

John

Dátum: 11.11.2016 | Vložil: Smithd104

I got what you mean, regards for putting up.Woh I am delighted to find this website through google. You must pray that the way be long, full of adventures and experiences. by Constantine Peter Cavafy. kgbbdaeagfcdgekc

cz dabink

Dátum: 22.06.2014 | Vložil: hudo1991

kedy budu nove časti v cz dabinku

Re:cz dabink

Dátum: 04.01.2015 | Vložil: Adam

Nebudu.. nadabovaných je len prvých 150epizod :c

Re:cz dabink

Dátum: 11.10.2015 | Vložil: Stringer_CZE

Na uloz.to jsou 150 a více ;) v CZ DAB

Pridať nový príspevok