Code Breaker

Žáner: akčné, školský život, komédia, super sila, naprirodzené
Počet epizód: 13 + 3 OVA
Dĺžka jednej epizódy: 24 minút

Sakurakouji Sakura ide večer autobusom zo školy domov, keď zrazu z okna v parku, okolo ktorého práve prechádza, uvidí ľudí, ktorých niekto zaživa upaľuje v modrých plameňoch, a chlapca v jej veku, ktorý tam len tak postáva. Keď sa na miesto činu však vráti neskôr s políciou, nie je tu po ničom ani stopy.
Druhý deň v škole ju ale čaká nemilé prekvapenie - ten chlapec, ktorého videla večer v parku, sa volá OGame Rei a práve prestúpil na jej školu.
Neskôr sa Sakura dozvie, že OGame je tzv. Code Breaker, "niekto, kto neexistuje". OGame je chladnokrvný vrah (aj keď na prvý pohľad je to neviniatko) riadiaci sa svojím heslom "oko za oko, zub za zub, zlo za zlo". Sakura, ktorá si stojí za tým, že zabíjanie je zlé, je odhodlaná Ogamiho presvedčiť o tom istom, a to za každú cenu!

Názory adminov

Mifa

Anime o moc nestojí ale nedá sa to nepozrieť. Páčilo sa mi že postavy neboli jednotvárne ale že každá mala nejaké špeciálne vlastnosti

Kresba- Nestojí za moc. Vadila mi kresba očí. 18%

Japonský dabing- Dobrý 10%

Príbeh- Za moc nestál. Mne sa moc nepáčil ale anime je to celkom fajn. 20%

Emócie- Podľa mňa skoro žiadne. Ale bolo celkom srandovné. 20%

Celkovo- 68%

Anketa

Páči sa Vám anime Code Breaker?

Áno (18)
90%

Nie (2)
10%

Celkový počet hlasov: 20

Code Breaker

Code breaker

Dátum: 05.09.2013 | Vložil: Vampires

Jde hlavně vo spolupráci že každý braní toho druhého a navzájem si pomáhají.A proto semi to anime líbí a vám se taky líbit. I když je tam nějakej masakr a nadpřirozená síla je to taky skvělá komedie........... xD

Pridať nový príspevok