Darker than Black

Žáner: dráma, mysteriózne, sci-fi, akčné

1.) Darker than Black: Kuro no keiyakusha

Počet epizód: 25

Dĺžka jednej epizódy: 24 minút

Rok vydania: 2007

 

2.) Darker than Black - Kuro no Keiyakusha: Gaiden

Počet epizód: 4

Dĺžka jednej epizódy: 24 minút

Rok vydania: 2010

 

3.) Darker than Black: Ryuusei no Gemini

Počet epizód: 12

Dĺžka jednej epizódy: 24 minút

1.) Darker than Black: Kuro no keiyakusha

Li Shunsheng - mladý študent, ktorý prichádza z Číny do Japonska. V žiadnom prípade. Li je kontraktor. Muž bez citov, ktorý má zvláštne schopnosti. Jeho prácou je likvidovať ďalších kontraktorov podľa želania ľudí. Kontraktori sú totiž bezcitné bábky, ktoré urobia pre ľudí čokoľvek. Lenže, je to naozaj tak? Odkiaľ sa vlastne kontraktori vzali? A čo sú zač? Bábky?

 

2.) Darker than Black - Kuro no Keiyakusha: Gaiden

V týchto štyroch dieloch sa dozvedáme, čo sa stalo medzi prvou a druhou sériou. Yin a Hei sa musia skrývať a dávať pozor, pretože na nich číha nebezpečenstvo zo všetkých strán. Syndikát totiž na dvojicu poslal "lovcov" a nie je jediný, kto chce dostať Yin.

 

3.) Darker than Black: Ryuusei no Gemini

Pokračovanie sa odohráva v Rusku dva roky po udalosti z prvej série. Tentoraz je príbeh predovšetkým o dievčati Suou, ktorej sa zmení celý život potom, čo sa najprv jej kamarátka a potom ona sama zmení na kontraktora. Zostane úplne sama, keď stretáva neopečovávaného Hei, ktorý sa k nej práve najlepšie nespráva. Ich vzťah zosilnie, ale každý si svoje problémy rieši sám. Predovšetkým Hei s Pekelnou bránou a s Yin, ktorá môže zničiť svet. A Suoa, ktorá objavuje svoju neveľmi dlhú históriu. Zachráni Hei svet pred Yin a čo bude so Suou???

Viac obrázkov na facebooku.

Anketa

Páči sa Vám anime Darker than Black?

Áno (15)
88%

Nie (2)
12%

Celkový počet hlasov: 17

Darker than Black

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok