Fairy Tail

Žáner: komédia, akčné, dobrodružné, fantasy, mágia, shounen
Počet epizód: 118+ (+2 OVA)
Dĺžka jednej epizódy: 24minút

Lucy je 17-ročná dievčina, ktorá sa túži stať plnohodnotným mágom. Preto utiekla z domu a chce sa za každú cenu dostať do cechu Fairy Tail. Po zhone udalostí, vďaka ktorým stretne Natsumi, člena cechu Fairy Tail, sa jej sen splní. Natsumi ju zavedie do cechu, kde je prijatá a stane sa Natsuovou tímovú partnerkou. Postupne sa zoznamuje aj s ďalšími členmi Fairy Tail. Spozná napr Graya, ktorý večne pobehuje v trenkách, ďalej tiež Erzu, "démon v tele človeka", Mirajane, "stelesnenie anjelika" a ďalšie. Avšak Fairy Tail má veľa nepriateľov, ktorí im spôsobujú veľa problémov. A preto je niekedy čas zjednotiť sa a bojovať ako jeden. Koniec koncov, nech už si každy vo Fairy Tail hovorí čo chce, pre svojich priateľov by urobili čokoľvek ... Podarí sa im zdolať zlo a ochrániť svojich priateľov aj Fairy Tail?

Viac obrázkov na facebooku.

Anketa

Páči sa Vám anime Fairy Tail?

Áno (87)
98%

Nie (2)
2%

Celkový počet hlasov: 89

Fairy Tail

.

Dátum: 27.04.2013 | Vložil: Mirka

Ahoj omlouvám se ale nevím co jsem měla dát pod titulek ale když kliknu na fairy tail na jakoukoliv sérii tak se mi úkáže doména dočasně odstavena nevíte co to je? psala jsem vám i na email. Děkuji za odpověd.

Re:.

Dátum: 14.05.2013 | Vložil: Admin (Kool)

Diely som už dávno opravil. Keď sa niekedy vyskytne nejaká chyba na stránke stačí mi poslať e-mail a danú chybu opravím.

Pridať nový príspevok