Free!

Žáner: bishounens, podľa novely, šport
Počet epizód: 5+
Dĺžka jednej epizódy: 24 minút
Rok vydania: 2013

Príbeh sa točí okolo chlapca menom Haruka Nanase, ktorý vždy miloval potápanie a plávanie vo vode. Pred dokončením základnej školy sa zúčastnil spoločne s členmi plaveckého klubu, Makoto Tachibana, Nagisa Hazukim a Rinom Matsuoka, plaveckého turnaja. Po dosiahnutí víťazstva išiel každý svojou cestou. Čas plynie a uprostred jednotvárneho života na strednej škole sa objaví Rin a vyzve Haruku k závodu v plávaní, čím Haruka predvedie svoju ohromnú výkonnosť. Haruka, odmietajúc takýto koniec, sa znovu spojí s Makotom a Nagisom a privedie nového člena, ktorý sa volá Rei Ryugazaki, aby vytvorili plavecký klub strednej školy Iwatobi s cieľom poraziť Rina.

Názory adminov

Mifa

Pre mňa veľký šok bol, že všade písali že to má byť yaoi dokonca ten prvý diel i tak vyzeral. Ale je to shoujo a mňa toto anime zaujalo ale čítala som názory aj iných ľudí a veľa sa to neujalo. Ale teraz je dôležitý ten môj.

Kresba- Osobne mi vadia tie moc svetlé oči. 19%

Japonský dabing- V 1.diely som si nevedela zvyknúť. Pred tým som pozerala talk show. Nesedel mi Haruka, Nagisa a Rin. Ale v anime to bolo iné. I keď Haruka mi nesedel dlho... 5%

Príbeh- Príbehovo nie je silný ale páči sa mi. 35%

Emócie- Veľmi srandovný! 30%

Celkovo- 89%

Anketa

Páči sa Vám anime Free!?

Áno (53)
96%

Nie (2)
4%

Celkový počet hlasov: 55

Free!

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok