Oficiálna rozlúčka s Minecity.cz teamom a hráčmi

22.10.2014 20:26

Čaute ľudia, to som ja Fildoo a chcem Vám oznámiť nejaké novinky, alebo inak povedané, toto je asi moja posledná správa z Minecity. Projekt Minecity už dlhšiu dobu nefunguje pretože sme mali nejaké nezhody v admin teame a polka admin teamu odišla. Hadaja som nakoniec presvedčil, aby sme s projektom pokračovali a spravili pár nových vecí, polku sme nakoniec po cca mesiaci aj spravili, ale na všetko sme boli dvaja, keď nerátam Playa, ktorý nám pomáhal občas. Týmto sa chcem každému poďakovať, za čas strávený v Minecity teame a každému hráčovi, ktorý hral aktívne, alebo pasívne na serveri. A teraz to hlavné, prečo vlastne projekt Minecity skončil? Pretože ja ani Hadaj už nemáme dostatok času na to projekt rozbehnúť a starať sa o neho. Možno si hovoríte, však to nič nieje, ale pre nás to je moc, nestíhame to a keď sme na celý projekt dvaja nedá sa to zvládať. Nehovorím, že projekt Minecity nadobro skončil, len je dočasne ukončený a možno neskôr bude obnovený a bude pokračovať ďalej. Dúfam že sa niečo také stane a projektu sa bude dariť. Možno ma ešte uvidíte na serveri keby sa neskôr rozbehol znova ako admina (pokiaľ mi dá Hadaj práva :) )

 

Váš Fildoo

 

 

Zdravím hráče a kamarády,
ze smutnou zprávou oznamuji za sebe jakožto majitel projektu Hadaj, že projekt jako takový je pozastaven na dobu neurčitou a je také možné že již nikdy nebude spuštěn. Za tu dobu se změnilo spoustu věcí a bohužel především zato mohl celý admin tým včetně mé osoby.
Bylo k tomu hned několik důvodů které se budu snažit vysvětlit i když je to pro mě dosti složité:

1) Všechno to nějak tak začalo už na začátku prázdnin (červen 2014) kdy spoustu lidi se muselo učit na závěrečné vysvědčení do školy, pote začali prázdniny a na Minecity bylo pouze pár adminu a ostatní členové se vymlouvali, že po prázdninách zase začnou a že si chtějí odpočinout, bohužel pravda byla úplně někde jinde. O prázdninách přišla spousta změn která se provedla ale bohužel už nedokončila do úplného konce. Dále tak spousta slibu jak ze strany admin týmu tak ze strany hráčů. Poté na server začalo chodit z admin týmu málo lidi, provedli jsme nábor členů, bohužel to dopadlo tak ze na mou osobu byla naházena pouze čistá špína nezakládající se na pravdě (podotknu, že jsem nabral do admin týmu hráče kteří byli moji dlouholetí kamarádi a poté nechtěli mít se mnou nic dočinění z důvodu, že mě jeden nejmenovaný člen z admin týmu očernil na základě smyšlených informaci), prach obyčejná lež z mé špatné minulosti kterou mám za sebou (to bych zde nerad rozváděl) takže postupně se tedy rozpadnul cely admin tým a na serveru nebyla poté vidět žádná aktivita i přesto, že jsem stále členy admin týmu urgoval dokola. V admin týmu jako takovém jsme tedy zůstali pouze 2 lidi a pouze jsme oddalovali tuto závěrečnou zprávu. A bohužel, ve dvou lidech není možně, uřídit celý projekt.

2) Jako druhý problém nastal problém z bývalým admin týmem který vedl Pepper_SK nikoliv Pusty, ten byl pouze zástěrka projektu, protože kolega Pepper na to neměl absolutně čas kdy tady padaly spory ohledně doménového názvu a spory z logem projektu. Upozorním, že jsem majitel domény a mám ji řádně zaevidovanou a byla uzavřena kupní smlouva a odkup projektu Minecity mezi mou osobou a osobou Pepprem, kdy se kolegové, co působili na projektu (Pusty, Charlie,...) se pletli do věci, které byli mimo jejich kompetenci a vznikali spory. Já jsem to neměl opakovaně zájem řešit, protože si prosazovali svoji teorii a nedokázali pochopit ze projektu jako Minecity byl již dávno prodaný a své nároky z projektu začali požadovat 2 měsíce po provedeni a podepsáni kupní smlouvy.

3) Důvodem jako takovým je, že se mi dost razantně zhoršil zdravotní stav mé osoby, jak po zdravotní stránce (což o mě spoustu lidi vědělo, tak po stránce psychické - stereotyp dne, problémy v rodině, uzavřenost mé osoby a žádné východisko k vyřešeni problému.) problémy jsem řešil tím, že jsem zůstával doma u počítače ze žádným východiskem k řešení. Nově tedy se objevili na tomto světě dva lidé, kteří se rozhodli mě pomoci (za což jim děkuji), dost se jim to daří a většinou nezůstávám doma o víkendu sám, pokaždé někam jedu, pokud to je možně, neříkám ze pravidelně každý víkend ale jezdím a snažím se svůj život žít lepší i když to jde dosti těžko a k tomu aby to nebylo málo se stále už 4 rokem starám o projekt https://gamingportal.cz/ kde klanům poskytuji ts3 servery, úspěšně, bohužel však poslední 2 měsíce byli dost složité na útoky po celém světe takže se řešili AntiDDOS ochrany a podobně, takže opět nebyl čas na projekt Minecity, v posledním případě, jsem se stal zástupcem velitele klanu pro cca 70 členu u hry World of Tanks klanu Apokalipsa_cs a k tomu ještě správce skupiny Minecraft CZ/SK [14+] Takže pracovně jsem dosti vytíženy a to dále neřeším ještě firmy co mají zájem o mé znalosti a služby které umím.

Závěrem: Bych chtěl poděkovat hráčům a lidem za účast na projektu Minecity, informativně jen sdělím že doména jako taková budu stále vlastnit a je možné že něco sní do budoucna vymyslím, momentálně ale v této době sní nemám žádné plány. Tato Facebook skupina zde zůstane pro mé výtvory které stavím ze svým kamarádem na creativu a které měli býti určeny pro projekt Minecity a již nato nedošlo. Úplně na závěr bych se chtěl omluvit za případně chyby v textu, je to možné, stát se může, napsal jsem to avšak tak jak to nejlépe svedu a člověk jako takový není neomylný...

S pozdravem Hadaj_cz - majitel projektu Minecity.cz