Noragami

Žáner: podľa mangy, shounen, akčné, dobrodružné, supernatural
Počet epizód: 12
Dĺžka jednej epizódy: 24 minút
Rok vydania: 2014

Na hranici medzi touto sférou a ďalšou, žije osem miliónov bohov, mŕtve duše, ktoré bohom slúžia a ďalší rozmanití duchovia, ktorí pomáhajú a pletú sa do záležitostí ľudí. Yato je malý boh, ktorý túži po uznaní čo len jedinou svätyňou. Za účelom vybudovanie vlastnej svätyne načmáre svoje číslo na stenu verejných záchodov, kde píše, že ľuďom pomôže výmenou za 5 yenov a stáva sa z neho samozvaný ''doručovací boh.'' Hiyori, dcéra váženej rodiny, je takmer usmrtená pri dopravnej nehode, len aby zachránila Yata. To spôsobí, že sa jej duša ľahko dokáže oddeliť od jej tela. A tak spoločne začnú spolupracovať. Neskôr sa Yato tiež stretne s dušou mŕtveho chlapca Yukina, ktorý sa stane jeho ''božou zbranou,'' ktoré môžu byť využívané bohmi. Všetci traja spoločne bojujú proti niekomu, kto prináša ľuďom rôzne ťažkosti a problémy a postupom času sa odhaľuje skrytá minulosť Yaty.

Anketa

Páči sa Vám anime Noragami?

Áno (31)
100%

Nie (0)
0%

Celkový počet hlasov: 31

Noragami

nesprávny obsah

Dátum: 19.01.2014 | Vložil: Hime

??? že je šikanovaná Iki? a že nájde číslo na záchode? to je nejaká blbosť. Stretnú sa na ulici, kde Yato hľadá zatúlané mačiatko. Yato vbehne do premávky a Iki s myslom zachrániť ho, zrazí auto. Zistí, že je rozdelená duša od tela a poprosí Yata aby jej pomohol. A Yato absoltne nie je lenivý ale snaží sa nájsť si hocijak prácu, aj úplne podradnú, len aby si zarobil a mal svoj chrám, kde by ho uctievali a nebol by bezdomovec.

Prosím už nepíšte nezmysli a poriadne premýšlajte. Alebo respektíve nepíšte o niečom čo ste nevydeli.Ďakujem a prosím nehnevajte sa, ale je to proste sprostosť ten váš obsah.

Re:nesprávny obsah

Dátum: 25.01.2014 | Vložil: Tokyo

Podľa mňa je ten obsah z mangy^^
Keď robia anime tak nejaké veci úplne premenia. Napríklad z Kurohitsuji malo byť yaoi a nie je. ^^

Re:nesprávny obsah

Dátum: 21.02.2014 | Vložil: Admin (Kool)

Celý obsah bol prerobený, ospravedlňujem sa za problémy :(

Pridať nový príspevok